Čas na serveru 17:55:54

Herečka

Id: 172004

Herečka

  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek
  •  / Herečka / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., nerámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 763x

Vyvolávací cena:

11 500