Čas na serveru 07:14:19

Hynku, Viléme, Jarmilo

Id: 272203

Hynku, Viléme, Jarmilo

  •  / Hynku, Viléme, Jarmilo / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1923x

Vyvolávací cena:

12 500