Čas na serveru 06:53:10

Ifigenie

Id: 205903

Ifigenie

  •  / Ifigenie / Olbram Zoubek
  •  / Ifigenie / Olbram Zoubek
  •  / Ifigenie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost ve výřezu 35 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1985, zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, po

zobrazeno: 6810x

Vyvolávací cena:

10 500