Čas na serveru 09:18:16

Jákob

Id: 377604

Jákob

  •  / Jákob / Olbram Zoubek
  •  / Jákob / Olbram Zoubek
  •  / Jákob / Olbram Zoubek
  •  / Jákob / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 515x

Vyvolávací cena:

22 500