Čas na serveru 13:31:30

Jákob a Támar

Id: 128402

Jákob a Támar

  •  / Jákob a Támar / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 93/100, uprostřed Aulos, rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1139x

Vyvolávací cena:

10 500