Čas na serveru 19:29:40

Jákob a Thamar

Id: 479004

Jákob a Thamar

  •  / Jákob a Thamar / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1992)

zobrazeno: 516x

Vyvolávací cena:

25 000

Účastníci: 20