Čas na serveru 07:13:54

Jarmilo!

Id: 243105

Jarmilo!

  •  / Jarmilo! / Olbram Zoubek
  •  / Jarmilo! / Olbram Zoubek
  •  / Jarmilo! / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2778x

Vyvolávací cena:

10 500