Čas na serveru 01:53:27

Jarmilo!

Id: 248101

Jarmilo!

  •  / Jarmilo! / Olbram Zoubek
  •  / Jarmilo! / Olbram Zoubek
  •  / Jarmilo! / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr 20,8 x 14,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno s Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3705x

Vyvolávací cena:

13 204