Čas na serveru 04:56:52

Jaro

Id: 396104

Jaro

  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

zobrazeno: 22549x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 19

Příhozy: 51