Čas na serveru 05:23:43

Jaro

Id: 129508

Jaro

  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1770x

Vyvolávací cena:

8 600