Čas na serveru 09:06:08

Jaro

Id: 151701

Jaro

  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek
  •  / Jaro / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., roz vzniku 2009, z cyklu Celý rok 1, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 724x

Vyvolávací cena:

12 000