Čas na serveru 11:08:08

Ještě Ifigenie

Id: 238901

Ještě Ifigenie

  •  / Ještě Ifigenie / Olbram Zoubek

reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora

zobrazeno: 6810x

Vyvolávací cena:
7 000

200 000