Čas na serveru 08:20:33

Ještě žena z Chalkidi

Id: 297901

Ještě žena z Chalkidi

  •  / Ještě žena z Chalkidi / Olbram Zoubek

polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána

zobrazeno: 11240x

Vyvolávací cena:

167 000

Příhozy: 51