Čas na serveru 22:01:12

Jitka klín

Id: 99214

Jitka klín

    papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

    zobrazeno: 1375x

    Vyvolávací cena:

    12 000

    Příhozy: 48