Čas na serveru 21:17:07

Josef

Id: 101305

Josef

  •  / Josef / Olbram Zoubek
  •  / Josef / Olbram Zoubek
  •  / Josef / Olbram Zoubek
  •  / Josef / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost ve výřezu 40 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena: