Čas na serveru 07:47:58

Josef

Id: 118004

Josef

  •  / Josef / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 21,2 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1535x

Vyvolávací cena:

9 500