Čas na serveru 17:46:19

Josef s ratolestí

Id: 258503

Josef s ratolestí

  •  / Josef s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 474x

Vyvolávací cena:
2 800

16 000