Čas na serveru 01:00:43

Josef s ratolestí

Id: 99208

Josef s ratolestí

    papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

    zobrazeno: 1912x

    Vyvolávací cena:

    9 500