Čas na serveru 20:39:17

Josef s ratolestí

Id: 99209

Josef s ratolestí

  •  / Josef s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 29,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 881x

Vyvolávací cena:

1 400