Čas na serveru 00:46:07

Klíčnice

Id: 223503

Klíčnice

  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu cca 42,5 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 9324x

Vyvolávací cena:

25 500