Čas na serveru 16:54:02

Klíčnice

Id: 343804

Klíčnice

  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 23,7 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2781x

Vyvolávací cena:

27 000

Účastníci: 18