Čas na serveru 02:05:04

Klíčnice

Id: 350701

Klíčnice

  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno v kazetě, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová-Zoubek

zobrazeno: 3295x

Vyvolávací cena:

29 000

Příhozy: 54