Čas na serveru 23:01:16

Klíčnice

Id: 365911

Klíčnice

  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek
  •  / Klíčnice / Olbram Zoubek

konvolut dvou kusů, rozměry ve výřezu 41,5 x 17 a 41,5 x 17 cm, vše značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1510x

Vyvolávací cena:

81 000

Účastníci: 21

Příhozy: 66