Čas na serveru 00:12:37

Klíčnice levá

Id: 499201

Klíčnice levá

  •  / Klíčnice levá / Olbram Zoubek

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

8 000

2024,05-1,14,20,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu