Klíčnice levá
Id: 499201
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)
zobrazeno: 1273x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,14,20,14,00
minimální příhoz 500 Kč