Klíčnice pravá
Id: 499202
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 22,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)
zobrazeno: 77x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
2024,05-1,14,20,15,00
minimální příhoz 500 Kč