Čas na serveru 13:31:11

Konvolut dvou kusů

Id: 270701

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Olbram Zoubek

Eva (prsa)- rok vzniku 1984 - PF 85 a Ruce s jablkem, rok vzniku 1986 - PF 87, papírové reliéfy, rozměr ve výřezu každého cca 15,5 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, vše zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3202x

Vyvolávací cena:
2 200

26 000