Čas na serveru 20:21:43

Konvolut dvou kusů

Id: 99206

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Olbram Zoubek

Učitel a žákyně, papírový reliéf, velikost každého listu 42,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1166x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 56