Čas na serveru 14:42:27

Konvolut dvou kusů

Id: 99206

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Olbram Zoubek

Učitel a žákyně, papírový reliéf, velikost každého listu 42,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 56