Čas na serveru 14:18:20

Konvolut dvou kusů

Id: 99215

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Olbram Zoubek

Duše skloněná: 1) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno; 2) papírový reliéf, velikost listu 21 x 15 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 891x

Vyvolávací cena: