Čas na serveru 10:18:07

Konvolut dvou kusů

Id: 141905

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Olbram Zoubek

papírové reliéfy Thamar a Jákob, velikost každého listu 21 x 14 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1472x

Vyvolávací cena:

10 500