Čas na serveru 16:41:21

Léto

Id: 186805

Léto

  •  / Léto / Olbram Zoubek
  •  / Léto / Olbram Zoubek
  •  / Léto / Olbram Zoubek
  •  / Léto / Olbram Zoubek
  •  / Léto / Olbram Zoubek

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1665x

Vyvolávací cena:

14 000