Čas na serveru 18:50:58

Léto

Id: 396103

Léto

  •  / Léto / Olbram Zoubek
  •  / Léto / Olbram Zoubek
  •  / Léto / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

zobrazeno: 979x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 50