Čas na serveru 13:38:27

Libuše

Id: 213001

Libuše

  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

zobrazeno: 3398x

Vyvolávací cena:
90 000

455 000

Příhozy: 61