Čas na serveru 04:33:11

Libuše

Id: 213001

Libuše

  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek
  •  / Libuše / Olbram Zoubek

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:
90 000

175 000

2019,11-1,13,21,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu