Čas na serveru 14:29:35

Loučení s kanelurou

Id: 315406

Loučení s kanelurou

  •  / Loučení s kanelurou / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rok vzniku 2003, zaskleno, rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1738x

Vyvolávací cena:

15 000