Čas na serveru 15:18:59

Loučení s ratolestí

Id: 241607

Loučení s ratolestí

  •  / Loučení s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 2003, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2975x

Vyvolávací cena:

13 500