Čas na serveru 19:45:32

Loučení s ratolestí

Id: 241607

Loučení s ratolestí

  •  / Loučení s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 2003, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2473x

Vyvolávací cena:

13 500