Čas na serveru 01:29:57

Loučení s ratolestí

Id: 270904

Loučení s ratolestí

  •  / Loučení s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 19,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, PF 2004, rok vzniku 2003, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 5345x

Vyvolávací cena:

15 500