Čas na serveru 00:27:06

Loučení s ratolestí

Id: 481102

Loučení s ratolestí

  •  / Loučení s ratolestí / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2003)

zobrazeno: 1684x

Vyvolávací cena:

11 500