Čas na serveru 02:55:04

Marie

Id: 353703

Marie

  •  / Marie / Olbram Zoubek
  •  / Marie / Olbram Zoubek
  •  / Marie / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1995, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3073x

Vyvolávací cena:

20 500

Účastníci: 22

Příhozy: 52