Čas na serveru 16:45:08

Marie

Id: 424301

Marie

  •  / Marie / Olbram Zoubek
  •  / Marie / Olbram Zoubek
  •  / Marie / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 484x

Vyvolávací cena:

19 700