Čas na serveru 10:51:12

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 217504

Marie Josefova bez ratolesti

  •  / Marie Josefova bez ratolesti / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 34,5 x 24 cm značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2376x

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Příhozy: 48