Čas na serveru 08:47:16

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 329703

Marie Josefova bez ratolesti

  •  / Marie Josefova bez ratolesti / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:

29 900

Příhozy: 60