Čas na serveru 02:13:58

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 437401

Marie Josefova bez ratolesti

  •  / Marie Josefova bez ratolesti / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 648x

Vyvolávací cena:

28 000