Čas na serveru 13:26:15

Muž

Id: 83902

Muž

  •  / Muž / Olbram Zoubek
  •  / Muž / Olbram Zoubek
  •  / Muž / Olbram Zoubek

reliéf/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1330x

Vyvolávací cena:

3 300