Čas na serveru 01:59:23

Muž v prázdnu

Id: 387805

Muž v prázdnu

  •  / Muž v prázdnu / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1990)

zobrazeno: 5968x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 48