Čas na serveru 20:34:27

Na břehu světa

Id: 330410

Na břehu světa

  •  / Na břehu světa / Olbram Zoubek

papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1841x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 58