Čas na serveru 14:16:09

Na počátku světa

Id: 413401

Na počátku světa

  •  / Na počátku světa / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 1999), konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1386x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 51