Čas na serveru 13:42:51

Nalomený sloup

Id: 256502

Nalomený sloup

  •  / Nalomený sloup / Olbram Zoubek

reliéf/papír, rozměr listu 39 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 521x

Vyvolávací cena:
2 200

15 600