Čas na serveru 10:15:07

O. duše - hlava

Id: 243106

O. duše - hlava

  •  / O. duše - hlava / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato, rozměr 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1311x

Vyvolávací cena:

10 000