Čas na serveru 14:02:40

O Marii

Id: 23812

O Marii

  •  / O Marii / Olbram Zoubek
  •  / O Marii / Olbram Zoubek
  •  / O Marii / Olbram Zoubek

reliéf, cín/zlato, rozměr 31 x 18 cm, signováno na zadní straně datováno 75, původní stav

zobrazeno: 1336x

Vyvolávací cena:

14 500