Čas na serveru 12:29:19

Odysseus a Télemachos

Id: 235501

Odysseus a Télemachos

  •  / Odysseus a Télemachos / Olbram Zoubek

částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

zobrazeno: 3604x

Vyvolávací cena:
6 000

172 000

Účastníci: 27

Příhozy: 96