Čas na serveru 14:25:42

Odysseus a Télemachos

Id: 153401

Odysseus a Télemachos

  •  / Odysseus a Télemachos / Olbram Zoubek

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

zobrazeno: 7515x

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Příhozy: 91